Scroll Top
BULUT BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Bulut Bilişim alanında sunduğumuz çözümler maliyetlerinizin büyük ölçüde düşürülmesini sağlıyor. Değişen iş gereksinimlerine daha hızlı cevap verebilmenizi ve karmaşıklığın azaltılmasını olanaklı kılıyor. 

Bulut (Cloud), verileriniz ve işlem gücünüzün sadece bir makina ile sınırlanmadığı bir veri barındırma ve işleme sistemidir. Dosyalarınız tek bir sunucu yerine bir sunucu kümesi içerisinde çalışır. Bu sayede hem sunucuda oluşabilecek teknik arızalarda kesinti yaşamaz, hem de anlık olarak sunucu çiftliğinin kaynaklarından yararlandığınız kapasiteyi değiştirebilirsiniz. Bu sistem aynı zamanda inanılmaz esnek bir ücretlendirme modelini ve ihtiyaca göre ölçeklendirebileceğiniz bir veri merkezi hizmetini mümkün kılar.

Bulut Çözümleri Size Ne Sağlar?

  • Kritik iş uygulamalarınızı çalıştırdığınız sistemi, bulut bilişim üzerinden altyapı gerekliliklerine uygun olarak oluşturur böylece çalışmalarınıza kesintisiz ve performans problemi yaşamadan devam edebilirsiniz.
  • Kullanmakta olduğunuz farklı uygulamalarınız için farklı bulut bilişim altyapılarıyla tamamen ihtiyacınız olan hizmeti aldığınızdan emin olursunuz.
    İhtiyaçlarınıza uygun bulut hizmet alternatifleri ile iş süreçlerinizde katma değer sağlarsınız.
  • İlk yatırım maliyeti olmadan bulut bilişim teknolojilerinden hızlıca faydalanmaya başlar ve bulut bilişim teknolojilerinin sağladığı esneklik, hızlılık, verimlilik, ölçeklenebilirlik gibi avantajların tamamından faydalanabilirsiniz.
  • Bulut hizmetlerine ek olarak sunduğumuz  yönetilen hizmetler ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında  asıl işinize odaklanp rekabet avantajı sağlarsınız.