Scroll Top
Bütünleşik İletişim

Günümüzün karmaşık iletişim ihtiyaçlarının etkin yönetimi, hızlı, yüksek kaliteli, kesintisiz ve entegre bir iletişim altyapısı ile sağlanabilir. Bütünleşik iletişim çözümlerimiz ile ekiplerinize benzersiz bir iletişim deneyimi sunabilirsiniz.

İletişim ve işbirliği altyapısı, kurumlar için bir destek aracı iken artık kurumları ve iş süreçlerini yönlendiren güçlü bir mekanizmaya dönüşüyor. Yoğun bilgi akışı, daha fazla mobil çalışan ve daha karmaşıklaşan iletişim ihtiyaçlarının daha akıllıca yönetebilmesi gerekiyor. Bugünün rekabetçi dünyasında iletişim ve işbirliği altyapısının temeli, hızlı, yüksek kaliteli, kesintisiz bağlantı, cihaz bağımsız çözümlere dayanıyor. Ses, görüntü, web, video konferans, kurumsal mobilite içeren zengin bir işbirliği platformu ile iletişimi her zaman ve her yerde mümkün kılıyoruz.

IP SANTRAL çÖZÜMLERİ

IP santral çözümlerimiz ile telefon sistemlerinin kolaylığını yaşarken, aynı zamanda IP telefon teknolojisinin sağladığı yeni uygulama ve servislere de sahip oluyorsunuz. IP santral çözümleri, sağladığı verimlilik ve maliyet avantajının yanı sıra, kendi müşterilerinize daha iyi servis sunabilmenize de imkan sağlıyor.

IP santral çözümlerimiz ile müşterilerimize, VoIP, konferans, görüntülü görüşme, ses kayıt, anlık mesajlaşma, uzak ofis iletişimi gibi kapsamlı iletişim çözümleri sunuyoruz. Uzman ses mühendislerimiz, bütünleşik iletişimin ana omurgası olan IP santrallerde, esnek, maliyet odaklı, yeni iletişim teknolojileri ile kolayca entegre edilebilen ve kolayca yönetilebilen yenilikçi iletişim çözümleri tasarlıyor ve kuruyor.

Kurumsal Mobilite Çözümleri

Mobilite, kurumların son yıllardaki temel öncelikleri arasında yer alıyor. Daha esnek çalışma tarzı eğilimleri nedeniyle, mobilite çözümleri hızla artıyor. Kurumsal mobilite, kullanıcılarına yeni bir rekabet avantajı sunuyor.

Kurumsal mobilite çözümlerimiz ile IP santral ve bütünleşik iletişim çözümleri ile entegre olarak, kurum içinde kullanılan iletişim servislerinin, kurum dışında da mobil cihazlarla kullanılabilmesini sağlıyoruz.

Siz de çalışanlarınıza, nerede olurlarsa olsunlar, sahip olduğunuz iletişim servislerinden yararlanabilecekleri esnek bir çalışma ortamı sunabilirsiniz. Mobil işgücünüzün, sürekli erişilebilir olması, etkin iş birliğinin önündeki engelleri kaldırarak ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara erişebilmeleri, hızlı ve doğru aksiyon alabilmeleri, iş performansınızı beklentilerin üzerinde artıracaktır.

Kurumsal mobilite çözümlerimiz ile işinize esneklik, dinamizm ve işlevsellik katın.

Çağrı merkezi ve ctı çözümleri

Müşterileri ile etkin iletişim kurarak müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefleyen müşterilerimize, esnek, ölçeklenebilir, ihtiyaç duyulan tüm bileşenleri kapsayan, entegre çağrı merkezi çözümleri sunuyoruz.

Çağrı merkezi ve CTI çözümlerimiz size ne sağlar?

Web, e-mail, video veya ses ile gibi farklı kaynaklardan çağrı alabilir ve bu çağrıları “Otomatik Çağrı Dağıtımı” sistemi ile sistem üzerinde önceden yapılmış tanımlara göre, en kısa sürede en uygun kişiye yönlendirebilirsiniz

Farklı kanallardan gelen çağrıların güvenlik ve takip için sistematik olarak kayıtlarının alınmasını, çağrı türüne göre farklı iş süreçlerine yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz

CRM sisteminiz ile CTI entegrasyonu yaparak, çağrıyı yapan müşteriniz ile ilgili daha önceki servis kayıtlarını görerek kişiye özel en uygun hizmeti sağlayabilirsiniz

Mobil ekipleriniz, internet erişimi olan her yerden çağrı ve müşteri kayıtlarına ulaşarak, kesintisiz müşteri desteği verilebilirler

Müşteri temsilcilerinizin performansını, belirlediğiniz kriterlerine göre ölçüp, kapsamlı raporlar alabilirsiniz