Scroll Top
SEKTÖREL ÇÖZÜMLER
Akıllı Şehircilik
  • Akıllı Trafik Yönetim Sistemi
  • Akıllı Temizlik Yönetim Sistemi
  • Akıllı Aydınlatma Yönetim Sistemi
  • Akıllı Sulama Yönetim Sistemi
AKILLI ULAŞIM
Frigofirik “ soğuk tedarik zinciri’ne yönelik “ araçların soğuk hava şartlarını taşıyıp taşımadığının kontrolünü sağlamakla beraber ; iklimlendirme sisteminin çalışıp çalışmadığı bilgisinin teknik ekiplerine rapor edilmesi suretiyle araçlarda ürün zaaiyatının önüne geçmesi sağlanmaktadır.
AKILLI ENERJİ ŞEBEKELERİ
TEKNOSER olarak IoT çözümlerimizle, kullanılan Enerjinin Ölçülüp izlenlenmesi ve Yönetilmesini sağlamaktayız.
AKILLI EV SİSTEMLERİ
Ev ve İşyerlerinde bulunan enerji ile çalışan tüm cihazlarınızı kontrol etmenizi ve istekleriniz doğrultusunda IoT çözümlerimizle yönetmenizi sağlıyor ve hayatınıza kolaylık katıyoruz.
akıllı tarım
MANTARHANE OTOMASYON SİSTEMİ
Mantarhanelerde önemli olan sıcaklık, nem, aydınlatma , iklimlendirme ve havalandırma gibi önem taşıyan değerlerin ölçümlenmesinin sağlanıp , eldeki referans değerler doğrultusunda 220V enerji ile çalışan cihazların kontrolünü sağlayan bir sistemdir.
AKILLI SULAMA SİSTEMİ
Peyzaj alanında ya da tarım arazisine kurulacak olan “ toprak için “ sıcaklık ve nem sensörleri ile referans değerler doğrultusunda o toprağın ne kadar suya ihtiyacı olduğunu belirleyip ihtiyaç doğrultusunda sulaması işlemini sağlar.
akıllı HAYVANCILIK
AHIR YÖNETİMİ SİSTEMİ
Ahırlarda önemli olan sıcaklık, nem, aydınlatma , iklimlendirme ve havalandırma gibi önem taşıyan değerlerin ölçümlenmesinin sağlanıp , eldeki referans değerler doğrultusunda 220V enerji ile çalışan cihazların kontrolünü sağlayan bir sistemdir.
KÜMES YÖNETİMİ SİSTEMİ
Kümeslerde önemli olan sıcaklık, nem, aydınlatma , iklimlendirme ve havalandırma gibi önem taşıyan değerlerin ölçümlenmesinin sağlanıp , eldeki referans değerler doğrultusunda 220V enerji ile çalışan cihazların kontrolünü sağlayan bir sistemdir.