Scroll Top
DİJİTAL DÖNÜŞÜM YAZILIMLARI
Workcube Catalyst All In One
Bütünleşik Sistem

%100 Web Tabanlı ERP + CRM + HR + Proje + Raporlama ve daha fazlası… Workcube, bir işletmedeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyaç duyulan fonksiyonların tümünü kapsar.

Workcube, ERP kavramına yepyeni bir tanım getirerek, kurumlara benzersiz tümleşik planlama ve iş yönetimi imkanı sunuyor. ERP ile entegre çalışan CRM, HR, Project Management ve W³ Reporter çözümleriyle işletmenizi uçtan uca yönetmenizi sağlayan Workcube, işletmenizdeki tüm departman, operasyon ve süreçleri yönetmek için ihtiyacınız olan fonksiyonları bir arada ve bütünleşik olarak On-premise veya bulut ortamında sizlere sunuyor.

Workcube; muhasebeden finansa, üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center’dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, e-mailingden SMS’e, forumdan bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.

HOTSPOT  YAZILIMI
5651 Sayılı Yasa doğrultusunda ortak alanda internet kullanan kullanıcıların loğlarının tutulmasının sağlanması ; login ve yetkilendirme ekranlarında firma reklamı “görsel , video “ gösteriminin sağlanması ve URL yönlendirmesinin yapılması sağlanmaktadır. Yazılımımız donanım bağımsız olarak çalışmaktadır.

Yazılım Robotlarının Dijital İş Gücü.

Robomotion , size sıradan ve tekrarlayan görevlerinizi otomatikleştirmeniz için araçlar sunar. Kullanıma hazır Uygulamalarımızla başlayabilir , kendi otomasyonlarınızı oluşturmak için Şablonlarımızdan öğrenebilir veya Özel otomasyonlarınız için bir uzman bulabilirsiniz!
PAZARYERİ TEDARİKÇİ YAZILIMI
E-Ticaret platformunda yer alan mağazaların siparişlerinin görüntülenip ilgili tedarikçiye gelen siparişe ait ürünün siparişinin geçilebildiği platformdur.
KİŞİ SAYMA VE OPTİMİZASYON

Kapalı alanların kapı giriş ve çıkışlarına yerleştirilen hassas sensörler sayesinde kişilerin giriş ve çıkışlarını anlık olarak sayan ve bu veriyi merkezi yönetime ileterek görevlilere anlık uyarı bildirimi gönderen sistemdir.

Kişi Sayım Sistemi; insanların giriş ve çıkış hareketlerini tespit eder ve kurulduğu alan içerisindeki artış ve azalışı bildirir. Sayım modülüne gelen verileri zaman parametreleriyle kaydeder ve ana veri merkezine gönderir.

KİŞİYE ÖZEL REKLAM VE ANKET
Mobil Uygulama ve Mobil Cihazlar ile potansiyel kişi tespiti, konum, alışkanlıklar, ilgi alanı gibi analizler sonucunda nihai tüketiciye özel reklam ve anket çalışmaları yapılmaktadır.
MÜŞTERİ YOĞUNLUK ANALİZİ / ISI HARİTASI
Hassas kameralar vasıtasıyla, kapalı alanlardaki insan yoğunluğunun nerede ve hangi bölgede olduğunu tespit ederek, raporlanmasını ve gerekli yerlere uyarı gönderilmesini sağlayan sistemdir.
ORTAM DEĞERLERİ ÖLÇÜMLEME

Wifi ve Sim Kart Desteği ile çalışan cihazımız ortamda ölçülmesi istenilen sıcaklık ve nem değerlerini ölçüp monitör edilmesini, SMS ve Elektronik Posta ile alert verme hizmeti sağlar.

Ortamda yer alan değerler sunucu üzerinde kayıt altına alındığından , cihaz kurulduğu andan itibaren verilere ulaşımı sağlar.

Kullanım Alanları :

  • Datacenter’lar
  • Belirli derecede ürün muhafazası gerektiren işletmeler
  • Restaurant’lar
  • Cafe Zincirleri
  • Soğuk Hava Depoları
  • Son Kullanma Tarihli ürünlerin depolama alanları