Scroll Top

NETWORK ENTEGRASYON

LAN, WAN, WLAN teknolojileri, yapısal kablolama, network yönetimi, tasarım, entegrasyon ve destek hizmetlerimiz ile güçlenen network altyapınız, rekabet avantajınız olsun.

Network altyapınız, kurumsal işleyişi sağlarken, üretilen bilginin paylaşılması, yeniden kullanılması ve korunmasına kadar tüm süreçlerde kritik bir rol üstleniyor. Biliyoruz ki:
 • Bilgi erişilebilir ise değer üretiyor
 • Erişim kesintisiz ise verimlilik sağlanabiliyor
 • Altyapınız esnek ise hızınıza ayak uydurabiliyor
 • Ağınız yönetilebiliyorsa performans sağlayabiliyor
 • Altyapınız güvenilir ise iş sürekliliğiniz mümkün olabiliyor
Alan uzmanlığı ve proje deneyimi gerektiren her ölçekteki network entegrasyon çözümlerini, marka bağımsız ve anahtar teslim olarak projelendiriyor, devreye alıyor ve bakım desteği sağlıyoruz.
 • Geniş Alan Ağı Çözümleri (WAN)
 • Yerel Alan Ağı Çözümleri (LAN)
 • Kablosuz Alan Ağı Çözümleri (WLAN)
 • İçerik Optimizasyon Çözümleri (Load Balancing)
 • Yapısal Kablolama ve Altyapı Çözümleri
 • Network Yönetimi ve Raporlama Çözümleri

Geniş Alan Ağı Çözümleri (wAN)

Farklı lokasyonlarda hizmet veren ofisler artarken, bulut teknolojileri ile uygulamaların daha merkezileşmesi, mobil cihazlarla erişimin artması, sürekli artan bant genişliği ihtiyacı, daha akıllı geniş alan ağı çözümlerini zorunlu kılıyor.

Müşterilerimizin farklı lokasyonlarda yer alan ofisleri arasındaki:

 • Veri / ses / görüntü iletişimi
 • Uygulama paylaşımı
 • Çoklu uygulama desteği
 • Yeni uygulama entegrasyonu

gibi yüksek veri ve kesintisiz iletişim ihtiyaçları için geniş alan ağı çözümleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin performans, güvenlik ve maliyet parametrelerini dikkate alarak ağ tasarımı yapıyor, iletişim teknolojilerinin sunduğu yeni fırsatları da mevcut altyapılara entegre ediyoruz.

Bulut teknolojileri, mobilite ve sosyal medya trendleri ile yeni bir bakış açısı kazanan geniş alan ağ çözümleri için sertifikalı uzmanlarımız ile yanınızdayız.

Yerel Alan Ağı Çözümleri (LAN)

Kurumsal yapılarda, farklı teknolojilerin giderek daha fazla birlikte kullanılması, güvenlik ve yönetim ihtiyaçlarının her geçen gün artması, yerel ağların daha iyi tasarlanmasını gerektiriyor. Çalışan verimliliği ve iş sürekliliği ancak gerçek zamanlı iletişim altyapısı ile sağlanabiliyor.

Müşterilerimizin, uygulama altyapısını ve yerel ağ topolojilerini analiz ederek sistem performansı, ağ güvenliği, trafik yönetimi kriterlerine göre yerel ağ tasarımını gerçekleştiriyoruz. Yerel ağ çözümlerimiz, teknoloji danışmanlığı, kurulum, yapılandırma, entegrasyon ve bakım/onarım hizmetlerini kapsamaktadır.

Kablosuz Alan Ağı Çözümleri (WLAN)

Kablosuz alan ağı çözümleri ile hızlı ve kolayca yerel ağınızın kapsam alanını genişletebilir, büyüyen organizasyonunuza ve mobil çalışanlarınıza anında ağ erişimi sağlayabilirsiniz.

Kablosuz alan ağı teknolojileri, mobilite, hızlı ve kolay kurulum, kablolama maliyetlerinden kurtulma, kolay ölçeklenebilirlik ve daha fazla üretkenlik sağlarken, güvenlik, erişim sürekliliği ve hız konularında da doğru çözümlere ihtiyaç duymaktadır.

Ağ uzmanlığımız ile, küçük ağlardan kampüs ağlarına kadar geniş bir yelpazede ürün ve teknolojileri projelendirmekte, tek veya çok merkezli birden fazla kablosuz ağı, güvenilir yedekli altyapı, uygun donanım, kimlik tabanlı doğrulama, filtreleme, şifreleme gibi güvenlik politikaları ile mevcut ağlarınıza entegre ediyoruz.

Network Yönetimi ve Raporlama Çözümleri

Ağ içerisindeki tüm veri iletişim hareketlerini, güvenlik açıklarını, potansiyel tehdit ve saldırıları, güncellemeleri, kaynak/hedef analizlerini aktif olarak izlemek ve raporlamak, kurumsal sistem güvenliğinin ayrılmaz parçasıdır. Network yönetimi ve raporlama ayrıca, 5651 sayılı “internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi” hakkındaki kanunun getirdiği bir zorunluluktur.

Deneyimli network ekibimiz ile tüm ağ altyapısının tek bir merkezden izlenmesi ve yönetilebilmesi için en efektif donanım/yazılım çözümlerini projelendiriyor, kuruyor ve teknik desteğini sağlıyoruz.