Scroll Top

DIgItal workforce for everyone

ROBOMOTION

Robomotion, tekrarlı, hataya açık ve manuel işlerinizi öğrenip sizin yerinize yapabilen yazılım robotları geliştirir.
Robomotion RPA, Türkiye’de tamamen Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş, yerli Robotik Süreç Otomasyon girişimidir. Robomotion Yazılım Otomasyon Sistemleri A.Ş. tarafından geliştirilen Robomotion, Türk Telekom Pilot, TİM-TEB Girişim evi, Growth Circuit ve ERA Global Pre-Explore New York hızlandırma programlarına kabul edilen ilk ve tek bulut tabanlı Robotik Süreç Otomasyonu çözümüdür.
Not Bırakın Sizi Arayalım

  Robomotion ilk yatırımını Haziran 2020 yılında almıştır. Temmuz 2021 yılında aldığı ikinci yatırımında hiVC ve Lima Ventures gibi girişim sermayesi fonlarının da katılımıyla büyümeye devam etmektedir. Robotik Süreç Otomasyonu; kural tabanlı ve tekrarlanan iş akışlarının otomasyonu için kullanılan yapay zeka destekli yazılım robotları teknolojisidir. Robotlar, bir insanın bilgisayarda uygulama arayüzlerini kullanırken yaptığı klavye ve fare hareketlerini taklit ederek çalışır. Robotik Süreç Otomasyonu ile;

  ● Süreçler otomatik olarak yürütülür.
  ● Otomatik olarak tetiklenebilir.
  ● Süreç boyunca veriler yönetilebilir.
  ● Farklı sistemler arası iletişim kurulabilir, veri taşınabilir.
  ● Karar verme aşamasında basit kurallar takip edilir.
  ● Süreç notifikasyonlar ile takip edilebilir.

  RPA Robotları kesintisiz olarak, günde 24 saat boyunca çalışabilirler. Çok hızlı bir şekilde devreye alabileceğiniz bu robotlar, size ilk andan itibaren fayda sağlamaya başlar. Robomotion RPA; bulut altyapısı üzerine kurgulanabilen, kurumsal güvenlik standartlarını karşılayan ölçeklenebilir bir platformdur.